Türkiye’nin dört bir yanına teknik servis desteği

0 (212) 614 95 02

Facebook'ta bizi takip et Twitter'da bizi takip et


YORUMLAR

Korkutlar hali yikama

Korkutlar hali yikama olarak uzun zamandir kullaniyoruz ve cevremizde 3 firmaya tavsiyemizle aldirdik.cok sukur mahcup olmadik. Elinize emeginize saglik..

Kemal

Ankara'daki fabrikamızda sizin ürününüzü test etmek istiyoruz? Genel görüşümü testlerden sonra tekrar yorum yazarak değerlendirmek isterim...

Osman Keşke

Keşke halı yıkama fabrikası 2000 yılında Bağcılar’da sektöre girmiştir. O yıllarda halı yıkatmak lüx sayılırdı. Bağcılar Belediyesi 2005 yılında sokakta halı yıkamayı yasaklayınca halı yıkatan da halı yıkayan da çoğalmıştır. 2007 yılında Rektör Makina’nın ürettiği makineyi kullanmaya başladık. Hem müşteri memnuniyeti birde bizlerin zamanında halıyı kurutup müşteriye teslim ettiğimizde müşteri memnuniyetini ikiye katladık. Erken teslimattan dolayı abone sayımızı 15000’den 22000’e çıkardık. 2012 yılında Başakşehir fabrikamızın faaliyete geçmesiyle Rektör Makina yeni makinesini bize tanıttıktan sonra 2 adet yeni makina kullanmaya başladık. Bu makinalarla 1. Kurutma odasında 12 saatte 500 m2, ikinci odada 900 m2 halıyı 15 saatte teslim edebiliyoruz. Rektör Makina'ya teşekkür ediyorum. Halı yıkamacılara, bizlere çok kolaylık sağladılar.

Eyüp DERYA

İstclean halı yıkama olarak nisan 2011 den beri kullanıyoruz. Gayet başarılı bir makina. Kurutma makinesi, işyerimizin simgesi oldu adeta. İşimize sürat ve kalite kattı. Ödediğim para sonuna kadar helal olsun.

Murat KOCAMAN

Yahşi Kardeşler halı yıkama olarak Rektör Makinayı kullanıyorum ve çok memnunum yıllardır sorunsuz çalışıyor akşam asıyorum öğlen topluyoruz halıları bir sıkıntı olmadan tabiki makinayı almadan araştırdık beyza halı yıkama erdoğan bey tavsiyesi ve aracılığıyla rektör makina sedat beyle tanıştık ve memnunuz allah razı olsun sektöre faydalarından ötürü almak yada referans isteyen arkadaşlar makinayı gelip yerinde faal bir şekilde çalışırken görebilirler kararlarınızı ona göre verirsiniz.saygılarımla hayırlı işler arkadaşlar

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.
İsim (*) E-mail (*) Yorumunuz